Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola; Pécsi Kulturális Központ, 7633 Pécs, Veress Endre u. 6. +3672/551-138, +3672/551-139 berze.nagy@gmail.com

Tekergők a VI. Aranypergő – Aranyláb Gyermek és Ifjúsági Szólótáncversenyen

2018. május 27-én a VI. Aranypergő – Aranyláb Szólótáncversenyen a néptánc tagozat Tekergők csoportjából 3 pár képviselte iskolánkat és egyben azt a szellemiséget is, mely meghatározza intézményünk arculatát. Szólistáink: Erdei Borka – Schäffer Lili, Telek Marcell – Monori Emma, Stettner Szabina – Francsics Darina.

Büszkék vagyunk, hogy iskolánk hírét Budapestig vitték, köszönjük a gyermekek és a szülők munkáját, mely ezt lehetővé tette.

A versenyről videófelvételt itt, fotókat pedig itt találnak. 
Tantermen kívüli digitális oktatás
Tisztelt Szülők!

Mint arról bizonyára értesültek, a hétfői naptól bizonytalan időre "bezárták" az iskolákat, azaz a járvány terjedésének megállítása okán más oktatási rendben kell a tanévet tovább vinnünk. Ez a rendelet a Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskolára - mint köznevelési intézményekre - is kötelező érvényű.

A későbbi teendőinkről, az új oktatási rendről, annak megoldásairól a későbbiekben értesítjük Önöket.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

A Művészeti Iskola pedagógusai és vezetősége

Pin It on Pinterest

Share This