Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola; Pécsi Kulturális Központ, 7633 Pécs, Veress Endre u. 6. +3672/551-138, +3672/551-139 berze.nagy@gmail.com

Szentes Anett tanárnő összművészeti, jótékonysági gálaesten lépett fel Szentlőrincen

Szentlőrinc és környéke Mentőalapítvány támogatására összművészeti gálaestet rendezett a Szentlőrinci Arabeszk Tánccsoport 2019. március 23-án.  Meghívott előadóként 2 párral volt jelen a rendezvényen a Mecsek Táncegyüttes, valamint iskolánk, a Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola népzenetanára, Szentes Anett is, aki leányával – iskolánk növendékével -, Csontos Rékával, valamint Morva Krisztinával, a Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola zenetanárával mutatott be közös produkciót.

Összefoglalót itt találnak az eseményről. (Szentes Anett tanárnő 6:50 perctől ad interjút).

 

Tantermen kívüli digitális oktatás
Tisztelt Szülők!

Mint arról bizonyára értesültek, a hétfői naptól bizonytalan időre "bezárták" az iskolákat, azaz a járvány terjedésének megállítása okán más oktatási rendben kell a tanévet tovább vinnünk. Ez a rendelet a Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskolára - mint köznevelési intézményekre - is kötelező érvényű.

A későbbi teendőinkről, az új oktatási rendről, annak megoldásairól a későbbiekben értesítjük Önöket.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

A Művészeti Iskola pedagógusai és vezetősége

Pin It on Pinterest

Share This